Шукати в цьому блозі

неділя, 24 лютого 2013 р.

Телефонна карточка

     Якщо там, куди ви дзвоните, немає інтернета, відповідно опція скайп-дзвінка недоступна. В такому разі можна скористатися одноразовими карточками, які продаються в місцевих депанерах (le dépanneur). Свою я купив на якійсь станції метро в магазинчику, в дядьки китайця. Чомусь так склалося, що китайці становлять більшість серед власникі депанерів:


     Ось так вони виглядають, коштує 2.50 $, податки платити не потрібно було:     Із зворотнього боку інструкція, як потрібно використовувати. Правда, розібратись в ній трохи складно. На їхньому сайті теж не краще пояснюють:


     Перший крок - набрати номер регіонального центру, де ви знаходитесь. З Квебекських міст є Монреаль і місто Квебек. Мова по замовчуванню, якою балакає робот - англійська. Якщо бажаєте змінити мову на французьку - виконуєте крок 2-1. Для цього  зразу після того, як ввели регіональний номер свого місцяперебування, набираєте *3. Але це необов"язково. Тому якщо з англійською почуваєте себе зручно, то можна нічого не обирати і чекати, поки робот попросить вас ввести номер PIN (крок 2-2). Код знаходиться під захисним покриттям, яке потрібно стерти. Тільки робот замість "Введіть ваш PIN", говорить: "Please, enter your authorisation code now". Спочатку я не догнав, що це одне і те саме, і почав шукати якісь таємні коди, тихенько згадуючи того китайця. І ще одне, вводити його потрібно швидко. Інакше можна почути фразу "We are ssory, this   authorisation code is invalide". Таким чином, я вводив номер два рази, і в голові постійно зринав образ китайця, який продав мені цю карточку. Бракована? Але ні, з третього разу я справився і робот попросив мене ввести номер, куди я хочу подзвонити (я люблю китайців!!!). Для цього (крок 3) треба набрати 011 + код країни + код міста + номер телефону. Код країни набираємо без +, для України це буде просто 380. Для мобільного номера на Київстар, це буде виглядати так: 011 380 97 1234567  (без пробілів).

     Перед початком розмови робот говорить, що ви маєте 30 хвилин. Якщо всі хвилини не зговорили, то можна подзвонити ще раз. Але, як я чув, за повторний дзвінок декілька хвилин знімається. Якість дзвінка нормальна.

     Якщо перевести на гривні, то хвилина коштує близько 67 копійок. Якщо дзвонити із скайпа на мобільний в Україну, то ці 30 хвилин коштували б близько 5.94  $ (1.58 грн/хв).


5 коментарів:

 1. Якщо немає доступу до інету та поблизу не бачите депаньорів із китайцями, є інший вихід - Skype2Go. Сам користуюся - подобається.
  В двох словах - телефонуєте зі свого мобільного на монреальський номер (в залежності від пакета та оператора - безкоштовно), слухаєте робота, набираєте номер в міжнародному форматі, спілкуєтесь. Гроші знимаються зі скайпівського рахунку. Можно зробити ще простіше - українським номерам, на які телефонуєте найчастіше, присвоюються прямі монреальські номери.

  ВідповістиВидалити
 2. Тарифакація як на канадський номер, чи як на український?
  Дякую, треба буде спробувати.

  ВідповістиВидалити
 3. Прямий монреальський номер це лише для того, щоб уникнути балаканини з роботом, для простоти. Тарифікація буде скайпівська. На українськи номери щось біля 20-25 центів за хвилину начебто.

  ВідповістиВидалити
 4. А як справи з якістю звязку? Чути співрозмовника нормально? Слова не пропадають?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. чути було дуже добре. Все залежить напевно від умов прийому радіосигналів обох телефонів, як і при звичайному дзвінку з мобільного на мобільний.

   Видалити