Шукати в цьому блозі

пʼятниця, 22 листопада 2013 р.

?

Фото, яке останніми днями наробило шуму:


     Знято в кварталі Verdun в Монреалі - діти на прогулянці із своїми виховательками із дитячого садка.

13 коментарів:

 1. Я так розумію, батьки, коли дітей приводять до садку, бачать, як одягнуті виховательки. Якщо залишили дитину, відповідно, проблеми в цьому не знаходять. Якщо нема проблем для батьків цих дітлахів, то нема чого хвилюватися іншим.
  "Я так думаю." (С)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. В принципі так. Ніхто від них цього не приховував.
   Така людська натура, не сприймати чуже. Така сама була б реакція, якби в Саудівській Аравії вихователька прогулялась в мініюбці. Це інша культура і інший світ, мені наприклад важко зрозуміти, що саме може заставити людини одягнути на себе чорне покривало.

   Видалити
 2. А чого діти прив’язані як наручниками? Я спершу на це увагу звернув. Хоча, звісно, виховательки теж жгуть.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Це такі "поводки". Дуже тут розповсюджені.

   Видалити
  2. повідок - це напевно канадське ноу-хау (якщо ти його в Європі не бачив, то так воно і є). Починаю звикати, бо спершу всіх привязаних дітей, що зустрічались на дорозі, хотів фотографувати.

   Видалити
  3. Та, в Європі я такого не бачив, тому здивувався. Якщо задача не загубити дітей, то на них вдягають яскраві флюоресцентні жилети, щоб видно було за кілометр.

   Видалити
  4. повідок - більш дешевий варіант і надійніший. Виглядає трохи дивно, але то нічого, можа звикнути.

   Видалити
  5. ну не зовсім канадійське ноу-хау...
   мульт "Гирлянда з діток" всі памятають?
   так що в СеРеСеРі також таке практикувалось... ;)
   http://www.youtube.com/watch?v=VLA6A0q3wSA

   Видалити
  6. Але такий метод чомусь не прижився. А в Канаді його експлуатують по повній.

   Видалити
 3. Дело в том, что в Монреале садиков со своей территорией и отдельно стоящим зданием сдетской площадкой, привычных нам по СССР/СНГ крайне мало (за пределами Монреаля ситуация намного лучше). Чаще всего, это частные семейные садики на первом этаже двухэтажного дома, расположенного как можно ближе к перекрестку и остановкам общественного транспорта, помещения в цепочке коммерческих площадей (например, между двумя магазинами), переделанными под детский сад. Впринципе, говорят, что внутреннее наполнение (игрушки, питание) часто нормальное (хотя заказное привозное меню на неделю вперед с последующей заморозкой и разогревом в микроволновке при необходимости - тоже нередкость). А вот места для прогулок часто нет. Но поскольку проблем с парками и детскими площадками в жилой зоне всегда нет, в таких вот садиках принято выводить деток два раза в день в такие парки. А как безопасно довести малышню? Сначала им одевают распознавательные жилетки с контактами д/с. Самых маленьких возят в тележках https://www.bb.ca/fr/b2b/catalogue/petite-enfance-1/puericulture-55/promenade-186/p/poussette-kindervan-5870/, (дорогие они)
  а деток постарше "пристегивают" вот на такой поводок- длинный ремень, от которого лучиками отходят ремешки с застежками.
  Сначала я думала, что это "самопал" и изобретение частное, но это можно купить в централизованных магазинах. https://www.bb.ca/fr/b2b/catalogue/petite-enfance-1/puericulture-55/promenade-186/p/cordes-de-promenade-tour-de-poignets-329/
  И если не обращать внимание на одежду воспитателей, то ходят они именно так- первая идет задом, чтобы видеть детей, а вторая страхует строй сзади.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ого, 2500 штуки за Poussette... В кілька разів дорожче за мій велосипед. Добре, хоч повідок дешевий, від 20 доларів. Ми також плануємо собі такий придбати, щоб малий не втік ))

   Видалити
  2. Да уж))))) для меня это тоже стало потрясением.А по большому счету - ну что там такого "великого"?!?!?!?

   Видалити