Шукати в цьому блозі

неділя, 7 грудня 2014 р.

Як вибрати школу для водіння?

     Якщо у вас немає українського посвідчення водія, то щоб отримати місцеві, квебекські права, потрібно спочатку пройти навчання в школі водіння. Школа повинна бути акредитована організацією Association québécoise du transport et des routes (AQTR). Програма навчання затверджена Société de l'assurance automobile du Québec (SAAQ). SAAQ навіть встановило максимальну ціну за курси - 825 доларів (плюс податки). Тому ціни в різних школах будуть варіюватись навколо цієї позначки.

     На сайті  Association québécoise du transport et des routes (AQTR) можна скористатися пошуковиком, щоб знайти акредитовані школи, найближчі до вас. Вже потім пошукавши на самих сайтах шкіл дивитесь, яка надає найкращу пропозицію по ціні.


    

     SAAQ пропонує сайт Conduit ta vie, де розписано всі етапи отримання водійського посвідчення.

     Водійські школи також можуть бути членами L'Association des Écoles de conduite du Québec (A.E.C.Q.), яка є профспілковою організацією, що покликана захищати інтереси своїх членів. Також вона спостерігає за дотриманням правил етичного кодексу, розробленого цією ж Асоціацією.

2 коментарі:

  1. А шо, бувають неакредитовані школи, які мають право називатися автошколою? Це було б дивно.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. В теорії так, їх не повинно бути. Але хто зна, краще перестрахуватись і вибрати з тих шкіл, які є в реєстрі на сайті AQTR.

      Видалити