Шукати в цьому блозі

четвер, 31 грудня 2015 р.

GPS TomTom: поновлення карт

     Після поновлення карт на автомобільному GPS TomTom ви втратите всі місця, які ви зберегли в якості Favourites. Щоб зберегти їх, перед тим як робити поновлення, під'єднайте GPS до комп'ютера, знайдіть на ньому файл mapsettings.cfg, скопіюйте на свій комп (TomTom.com). Після поновлення, просто вставте його до папки з відповідними новими картами. Якщо система запитає, чи замінити існуючий файл, натисніть так. Цей файл знаходиться в папці, що містить карту. Для Канади і Штатів вона в мене знаходилась в <GPS>:\USA_Canada.

     Необхідність таких маніпуляцій для збереження улюблених місць є однією з причин, щоб замість Favourites записувати свої мітки в POI (Point of interest). Крім того, там їх можна зберігати в різних категоріях, створених вами (наприклад, Відпочинок, Магазини і т.п.). Інша причина - Favourites може містити не більше 48 місць для однієї карти. Для POI немає обмеження на кількість. І як я вже сказав, щоб POI пережили поновлення, не потрібно нічого робити (TomTom.com).

     PS: В новій версії TomTom Home, програми для поновлення карт на GPS, ця стаття вже не є актуальною, оскільки програма сама може копіювати місця з  Favourites.

Немає коментарів:

Дописати коментар