Шукати в цьому блозі

неділя, 21 вересня 2014 р.

Location d'auto

     Хотів взяти машину напрокат, але не склалось. Потрібна була тільки на неділю, але в цей день всі знайдені мною підприємства, що здають авто в оренду були зачинені. Тому потрібно було винаймати на два дні, щоб взяти машину в суботу і повернути в понедіок. Проводячи пошуку "найвигіднішого варіанту", натрапив на сервіс  Auto Escape - вони працюють в багатьох країнах світу і з різними фірмами. Тому ви задаєте параметри пошуку, а на сайті вам пропонують список з усіма варіантами від різних орендодавців. Власне частина пошуку і вибору машини була дуже зручною і приємною. Тоді я навіть не звернув увагу, що єдиний доступний номер телефону з'єднує вас із офісом в Британії, і до того ж є платним...

     Проблема перша - двічі зняли гроші з кредиток (2 x 60 $). Першу кредитку, яку її ввів, вони не прийняли. Але гроші тим не менше зняли. Друга проблема - підтвердження резервації мені надіслали за три години до часу отримання авто. І на той час, не бувши впевнений в наявності машини, я відмінив свої плани. Відмінити резервацію я намагався ще ввечері, заповнивши форму на сайті, але відповідь мені прийшла аж зранку. Поточна задача - повернути витрачені гроші.

Auto Escape - не рекомендую!

     Наступного разу буду орендувати безпосередньо на підприємствах. Найбільш прийнятними по цінах, я б назвав Enterprise та Location Auto Montréal.

4 коментарі:

 1. Я так розумію, від старої автівки позбавилися, а нову ще не придбали?

  ВідповістиВидалити
 2. так. на одну проблему стало менше. Тепер потрібно вибрати іншу машину.

  ВідповістиВидалити
 3. когда-то рентовал у этих - http://www.rentawreck.ca/rent.asp

  цены низкие, но машины ещё те! Но на пару дней большего и не надо

  ВідповістиВидалити