Шукати в цьому блозі

пʼятниця, 22 червня 2012 р.

Placement en ligne

     Після отримання Certificat de sélection du Québec (CSQ) ви можете розмістити своє резюме на сервісі Placement en ligne від Emploi-Québec, з надією, що квебекський роботодавець вас покличе до себе. Там навіть видно, скільки переглядів було по кожній посаді.  Я створив 7 можливих посад, на які я міг би претендувати:

     В результаті, за приблизно один рік від отримання сертифікату, всі мої 7 кандидатур переглянули 307 разів. Ніхто ні разу не відписав і тим більше не подзвонив. Найбільше переглядів, 68, було по найбільш кваліфікованій позиції - arpenteur-géomètre (інженер-геодезист). Але працювати одразу як інженер я не зможу, бо для цього спочатку потрібно вступати в Орден геодезистів Квебеку (Ordre des arpenteurs-géomètres du Québec).

     Але навіть з нульовим результатом, розміщення кандидатури на сайті може принести деякі побічні плоди - ви будете знати, як ваша професія називається в Квебеку (бо вибирати посаду можна тільки із списку існуючих назв професій) і пошукавши відповідні оголошення про роботу, вам будуть відомі вимоги до кандидатів.

     Вже після приїзду в Канаду, потрібно заново зареєструватись на сервісі, тепер вже як резидент країни (пункт Pour vous inscrire в секції Inscription). Оскільки в старих оголошеннях написано, що ви все ще знаходитесь в Україні, а змінити ці дані неможливо. Відповідно потрібно заново заповнити інформацію по всім кандидатурам.


     Тут зручно проводити пошук оголошень про роботу - заходите в свій профіль і навпроти відповідної посади нажимаєте пункт Rechercher des offres. База оголошень про роботу від Emploi-Québec є однією з найбільших. Дуже часто інші сервіси з пошуку роботи дають посилання саме на цей сайт.

2 коментарі:

  1. Я ніколи не знав що вже після CSQ можна розміщувати своє резюме :) Дкую за дуже корисну інформаццію!

    ВідповістиВидалити