Шукати в цьому блозі

середа, 19 вересня 2012 р.

А ви знаєте, хто такий Доні Браско?

     Чули коли небудь про Доні Браско? Таке італійське ім"я, викликає асоціації з сицилійською мафією... Можливо, ви навіть бачили фільм за участю Доні  Джоні Депа та Аль Пачіно, який так і називавається "Доні Браско". А хто ще не дивився, то його можна з французьким дубляжем завантажити з трекера Т411, або з українською озвучкою з трекера Гуртом.com. Так ось, події цього фільму базуються на основі реальних фактів - історії про проникнення агента ФБР всередину угрупування однієї з мафіозних структур Нью-Йорка. Звати цього агента Джозеф Пістон (Joseph Pistone) , а Доні Браско (Donnie Brasco) було його псевдо, під яким його знали в банді.

americanmafiahistory.com

     А чому я про нього згадав? Просто починаючи з цього понеділка, з 17 вересня, в Квебеку відновлюється робота Комісії з розслідування процесів надання та управління державними контрактами в будівельній галузі (La Commission d'enquête sur l'octroi et la gestion des contrats publics dans l'industrie de la construction), яку в народі називають комісією Шарбоно, оскільки головою комісії є суддя Франс Шарбоно (France Charbonneau).
     Робота комісії має великий резонанс в суспільстві. Говорять, що Жан Шаре дуже спішив провести парламентські вибори, щоб встигнути до початку роботи цієї комісії. Оскільки у доповідях свідків ймовірно засвітяться деякі наближені до влади представники табору лібералів, що значно зменшило б шанси партії гідно пройти через виборче сито.

     Так ось, в пресі говрять, що одним із свідків може бути якраз відомий Джо Пістон, він же Доні Браско. Він може багато чого розповісти про організовану злочинність Нью-Йорка, їхні зв"язки із монреальськими мафіозі. Суддя Шарбоно вже пожурила журналістів за те, що вони наперед оголошують імена свідків і просила більше такого не робити, оскільки це заважає розслідуванню (journalmetro.com). Тому, нікому не говоріть, де ви це прочитали, запасайтесь попкорном і слідкуйте за розвитком подій.Немає коментарів:

Дописати коментар