Шукати в цьому блозі

вівторок, 24 грудня 2013 р.

Завантажити блог на комп'ютер

     На моєму блозі, присвяченому роботі геодезиста в Квебеку завівся вірус. Принаймні, про це говорить браузер і замість стартової сторінки блога відкривається таке повідомлення:


     Говорять, що виявлено контент з ресурсу myreport.com.ua, який є відомим розповсюджувачем вірусів. І що відвідування сайту може спричинити зараження вашого комп'ютера.     Якщо натиснути на посилання внизу сторінки Advanced, і потім на Proceed at your own risk:

 то на блог все таки можна потрапити. Після чого іноді може з'явитися нав'язливе повідомлення, яке не дозволяє переглядати блог. 

     Закриваю на хрестик, отримую ще одне:


      Закриваю - з'являється сайт із пропозицією хостингу:     Як я його підчепив - не знаю. Побоюючись, що всемогутній Ґууууґл може затерти мій блог за "шкідливість", вирішив зробити його оф-лайн копію, на всякий випадок.

     Для цього використав програмку Free Download Manager:


     Дуже проста у використанні. Налаштування для завантаження сайту знаходяться в Options - Settings - Downloads - New  Download - кнопка Default settings for site downloads:


     Змінити можна два парметри:

- Depth of downloading - що є "the maximal quantity of passages from the start page to downloaded pages". Я так розумію, це максимальна кількість сторінок, які будуть завантажуватись, починаючи від головної. Я виставив 100.


- Download images that link to other sites - я так зрозумів, що це опція завантаження малюнків, які знаходяться на інших сайтах. Тому я поставив галочку.


     Щоб розпочати завантаження сайту, потрібно при активній закладці HTML Spider натиснути іконку у вигляді білого плюсика на синьому фоні, що знаходиться вгорі на панелі інструментів:
     В діалозі Download web site потрібно тільки ввести адресу сайту та вибрати папку для його збереження. Після завершення завантаження, в папці, куди ви вказали зберігати файли із сайту, потрібно знайти і запустити файлик index.htm, який запустить стартову сторінку блогу у вікні вашого браузера по замовчуванню.


Немає коментарів:

Дописати коментар