Шукати в цьому блозі

субота, 27 жовтня 2012 р.

Монреаль - одне з кращих туристичних міст світу 2013

     Згідно нового туристичного путівника на 2013 рік Best in Travel від видавничого дому Lonely Planet, Монреаль знаходиться в першій десятці найкращих міст світу для туризму (www.newswire.ca), займаючи 8-му сходинку. Крім цього, Монреаль є єдиним канадським містом в списку, та одним з двох міст північноамериканського континенту. Автори рейтингу відзначають унікальний стиль життя монреальців та радість життя, яку туристи можуть тут відчути. Також вони зазначають значну кількість фестивалів та подій, що проводяться в місті, та культурні і природні пам"ятки.     Такий рейтинг складається кожного року видавництвом Lonely Planet, щоб виділити найкраще, що може запропонувати світ в царині подорожей, відпочинку та незабутніх вражень.
  
     "Це надзвичайна новина! Ми працювали без відпочинку з нашими партнерами для того, щоб наше місто було визнане непересічним, креативним, вартим відвідин. Ця відзнака говорить нам, що витрачені зусилля не були марними і я переконаний, що цей рейтинг допоможе з"явитися Монреалю в списку міст для подорожей для багатьох туристів." - підкреслює генеральний президент Туризму Монреаля (Tourisme Montréal) Шарль Ляпуант (Charles Lapointe).
     "Ми вибрали Монреаль для нашого рейтингу на 2013 рік за його суміш культур, різноманіття соціально-відповідальних підприємств, його кухню та унікальний стиль життя" - заявила Джені Ґарібальді (Jennye Garibaldi), директор журналу Lonely Planet в Канаді. "З відкриттям нового планетарію Rio Tinto Alcan, відомого музею воскових фігур Musée Grévin та святкуванням п"ятдесятиріччя Площі Мистецтв (la Place des Arts), культурний календар Монреаля на наступний рік вже переповнений."
     Повний список десятки найкращих туристичних міст для відвідин в 2013 році, виглядає наступним чином:
1 - San Francisco, États-Unis
2 - Amsterdam, Pays-Bas
3 - Hyderabad, Inde
4 - Derry / Londonderry, Irlande du Nord
5 - Pékin, Chine
6 - Christchurch, Nouvelle-Zélande
7 - Hobart, Australie
8 - Montréal, Canada
9 - Addis Abada, Éthiopie
10 - Puerto Iguazù, Argentine

Немає коментарів:

Дописати коментар