Шукати в цьому блозі

субота, 27 жовтня 2012 р.

Прийшла осінь - знімай кондиціонер

     Як почало холодати, вирішили витяггнути наш кондиціонер з вікна.


     Раніше кондиціонерів такого типу ніколи не бачив. Але і таких, як ставлять в Україні, тут я теж іще не бачив. Це такий мобільний варіант для будинків без загальної системи кондиціонування - його можна легко вставити, виятгнути і перевезти на нову квартиру. Ціна десь від 100 доларів. Ось так він виглядає із вулиці:
     Отак вони стирчать із вікон, що на другому поверсі:

     


     Вставляється апарат просто у вікно, нічим не кріпиться. Але простір, який залишається між верххньою частиною кондиціонера  та вікном потрібно чимось прикрити, інакше ніякого ефекту від кондиціонера не буде. Я використав шматок якоїсь фанери. Можна ще купити прозору пластикову плівку, тоді буде красивіше і світло буде потрапляти в кімнату. Особливо вона підходить для вікон, в яких відсовується вся бокова частина, бо тоді потрібно закрити більшу часину вікна.  Про вікна - вони тут відсовуються вбік, таких, щоб відкривались як в Україні, на шарнірах, ще ну зустрічав.
   
     Знизу під кондиціонер також потрібно щось підкласти, щоб він не випав. Ще - при роботі від нього також капає конденсована вода, тому не забувайте підставити якусь посудину на вулиці.

     Це вигляд всередині квартири - два регулятори, та сопла, якими можна регулювати напрям обдуву:


     Ще маленька деталь - він гуде. Крім вашого гудуть також і апарати сусідів. Тому влітку, крім цикад, ви ще будете постійно чути шум кондиціонерів. Але без нього ніяк - літом дуже жарко.

     При виборі пристрою потрібно звертати увагу на його основну характеристику Cooling Capasity, яка визначається в BTU/H. Тому що якщо купити дешевший, але з малим числом BTU, то він буде дути тільки навколо себе самого. В нашого Simplicity було 5200 BTU/H, чого було не зовсім достатньо для площі в 31 кв. м.:


  В приватних будинках кондиціонер стоїть на вулиці, а в будинок заведені тільки трубки:     А це кондиціонер взимку - стоїть, чекає:
     В багатоповерховмх будинках їх іноді ставлять на балконах. Такі апарати мають трохи менші розміри (заодно і суслик попався в кадр - він живе під балконом):

     Саме такі стоять в кожній квартирі в цьому новому кондо:3 коментарі:

 1. А скільки коштує електроенергія в Канаді?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. місячний рахунок за тепло, світло, теплу воду десь в середньому 100 доларів.

   Видалити
  2. А в квитанції не вказують вартість 1кВт ?

   Видалити