Шукати в цьому блозі

вівторок, 18 грудня 2012 р.

Новини з України: смертельний снігопад

          В Україні зима суворіша, за Квебекську. Навіть армію підрядили витягати машини:
     Хвиля смертельного холоду в Україні.

     З початку місяця в Україні померло від холоду 18 осіб. В останні дні сильні снігопади та ожеледиця блокували сотні машин посеред чистого поля. Від четверга в цій країні, де позначка термометра опустилась до - 15 градусів, померло 12 осіб.

     133 особи попросили медичної допомоги внаслідок переохолодження та відмороження, з яких 108 були госпіталізовані, згідно даних Міністерства здоров"я.

     У Львівській області (dans la région de Lviv), жінка народила близнят у кареті швидкої допомоги, яка застрягла в заметах по дорозі в лікарню. Мама з дітками була доправлена в найближчу невелику лікарню і потім її повинні транспортувати в спеціально обладнаній машині до обласного центру.

     В неділю, в сусідній Рівненській області (la région de Rivné), інша українка  народила дитину в своїй машині, яка застрягла в снігах. Як тільки рятувальники змогли розчистити автомобіль, жінку з дитям було доправлено в лікарню.

Негода (les intempéries), яка прийшла в ці дві області в суботу, заблокувала сотні машин посеред чистого поля. В ніч з суботи на неділю, на трасі  Київ - Львів утворився затор із автомобілів, що розтягнувся на 18 км. Десятки людей змушені були провести ніч в машині.
     Єдине, що потрібно уточнити, на даний момент, за даними Міністерства охорони здоров'я, за період з 1 по 18 грудня, в Україні від переохолодження померло вже 37  людей . По допомогу через переохолодження й обмороження до лікарень звернулося 190 людей, госпіталізовано 162 людини (Українська правда).

Немає коментарів:

Дописати коментар