Шукати в цьому блозі

середа, 2 січня 2013 р.

Страховка на медикаменти: нові правила

     Особа, яка застрахована в RAMQ (la Régie de l'assurance maladie du Québec), і яка відповідно отримала пластикову страхову карточку carte-soleil із номером медичної страховки, автоматично отримує страховку на медикаменти, тобто може отримати відшкодування витрат на ліки за програмою Régime public d'assurance médicaments.

     Але з 14 січня 2013 року уряд вводить одну поправку. Раніше діяла норма "15 років", за якою Управління медичного страхування Квебека  (RAMQ) повертало повну ціну оригінальних медикаментів на протязі 15 років із моменту їх запису в реєстр медикаментів, вартість яких відшкодовується цим Управлінням.  В новому б'юджеті-2013 ця норма більше не діє. Та потрібно зазначити, що зараз для деяких медикаментів, які знаходяться в згаданому реєстрі більше 15 років,  Управління також не відшкодовує повну їх вартість.

     Із 14 січня 2013 року Управління буде відшкодовувати найдешевший аналог прописаних ліків, який існує на ринку. Якщо застраховна особа все таки придбає прописані оригінальні ліки, а не їх дешевший аналог, то вона повинна сама сплатити різницю в ціні між цими двома варіантами. Управління відшкодує тільки вартість дешевшого аналогу (Le Portail gouvernemental).


Немає коментарів:

Дописати коментар