Шукати в цьому блозі

неділя, 18 листопада 2012 р.

Словник Antidote 8, та інше ІТшне

     В Квебеку достатньо популярним є програма-словник французької мови Antidote, яка крім того дає можливість перевірки правильності написання тексту, а також пошук слів в різних словниках, таких як словники синонімів, антонімів, з прислівями, показує приклади вживання слів. Недавно квебекський розробник Druide випустив нову, восьму версію програми, яка коштує 129.99 $.


       Також недавно в світ вийшла нова гра-стратегія, створена розробниками квебекської студії Artifice, яка називається  Sang-Froid: Un Conte de loups-garous  ("Холодна кров: Казка про перевертнів"). В цій грі двоє братів-лісорубів, що проживають в Нижній Канаді в 1858 році повинні битися із зграями перевертнів та інших казкових істот. Сценарій гри був створений у співробітництві з Браєном Перо (Bryan Perro), автором відомої серії фантастичних оповідань Амос  Дараґо (Amos Daragon). Події гри супроводжуються музикою таких квебекських гуртів, як La Volée D’Castors, Perdu L’Nord та інших (www.ztele.com).
     Непересічна подія відбулась минулого тижня в Монреалі - зібралась конференція виробників комп"ютерних ігор Міжнародний ігровий саміт в Монреалі (Sommet international du jeu de Montréal, SIGM, The Montreal International Game Summit, MIGS) в готелі Hilton Bonaventure.


     Саміт організовується об"єднанням Alliance numérique і проводиться щорічно з 2004 року. Організатори називають його "найбільшою подією Канади та всього східного узбережжя". Були проведені близько сорока лекцій представниками таких фірм, як Google, Ubisoft, Warner Games, Eidos, Electronic Arts (EA Games), Microsoft Studios, Epic Games, Audiokinetic та багатьох інших. Крім цього, в рамках заходу було організовано діловий майданчик, експозиційну зону, салон з пошуку роботи та мистецьку галерею.

     Скупчення в метрополії гігантів геймерської справи, напевно, посприяло тому, що на міжнародному чемпіонаті з комп"ютерних ігор в Парижі в листопаді 2011 року, вже 5 років поспіль, чемпіонами світу в грі Counter-Strike стає команда 25-ти річної Стефані Арви (Stéphanie Harvey), яка між іншим працює програмісткою в Ubisoft Montréal (www.letoiledulac.com).


     Команда-чемпіон, що називається Ubinited складається з Стефані Арви (Монреаль), Дженіфер Соу (Jennifer So, Chicago), Беніти Ношадян (Benita Novshadian, Los Angeles), Еліс Лью (Alice Lew, Los Angeles) та Крістін Чі (Christine Chi, Dallas).

     «Я граю з моїми дівчатами вже протягом багатьох років і ми завжди виграємо. Ми познайомились в інтернеті, десь в 2004 році, і відтоді стали неначе сетрами. Зазвичай, я граю приблизно 10 - 20 годин на тиждень, щоб триматись в формі. Але напередодні чемпіонату, я повинна тренуватись не менше 40 годин на тиждень», говорить Стефані (www.quebechebdo.com). За перемогу в конкурсі команда отримала 12 000 $. Що набагато менше, ніж отримують переможці турніру з гри Starcraft 2, призовий фонд якого складає 30 000  $. Це одна з причин, що дівчина задумалась над початком кар"єри в новій грі.

     А ще один монреалець вирішив запропонувати свою альтернативу соціальній мережі Facebook. Карлу Трамбле (Carl Tremblay) не подобається засилля реклами на цьому сайті, до того ж тримати зв"язок зі своїми друзями та близькими видається трохи заскладно. Надихаючись ідеєю Twitter, куди люди приходять, щоб "ділитись інформацію в реальному часі", він створив свій власний соціальний сайт Wclouder.com. "Графіка є мінімалістською, але одночасно є багато корисних можливостей. Пріоритетом обрано легкість в читанні інформації", говорить автор. Для шанувальників музики, в повідомлення можливо інтегрувати посилання на музичні файли, що знаходяться в Soundcloud, які можна прослухати прямо на сторінці. Таким же чином можна публікувати інтегровані PDF-документи та фото з Flickr. Створення акаунту на  Wclouder є дуже простим. Для користувача навіть генерується QR-код. Розроблено також мобільну версію сайту.  Максимальний розмір повідомлення - 280 слів.


     Щоб подивитись, як він виглядає, прийшлось самому зареєструватись на цьому сайті:


Немає коментарів:

Дописати коментар