Шукати в цьому блозі

субота, 10 листопада 2012 р.

Монстр

     В мега супермаркеті Wall Mart, між полицями з корисним товаром, зачаївся він - МОНСТР:


     На таких машинах для тортур працює персонал цього супермаркету. Ну і програмне забезпечення там відповідне. Наступного разу наклею їм папірця "Achetez-vous un vrai ordi!!!".

13 коментарів:

 1. Але якщо цей старий влаштовує функціонально, наіщо робитм апгрейд заліза?

  ВідповістиВидалити
 2. Щодо заліза - можливо. Але працювати з базою даних в DOS вже точно немає ніякого задоволення.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Можливо що персонал і не вводить ніяких команд?
   А я, також, собі так думаю - є багато банківського софта, написаного у 80-90"их на таких речах як Cobol чи Fortran і я сумніваюсь що на тих мейнфреймах крутиться якийсь адекватний гуй, швидше за все, якись подібний зелений термінал?

   Видалити
  2. Навіть зараз можна знайти роботу по Cobol - бачив декілька раз оголошення, причому набирали в команду Emploi-Québec.

   Видалити
  3. А вводити по-любому щось повинні, інакше б він там не стояв. Ще й клавіатура висунута - хтось напевно тільки-но побіг на склад за товаром.

   Видалити
  4. Не обов'язково сервер повинен бути допотопний, він може бути сучасний і йому начхати чи клієнт має графічний інтерфейс чи немає, все одно запит цього не передає. Тож аналогічно банківське ПЗ, новий мейнфрейм і старі доісторичні ПК з підлатаними клієнтами без графічного інтерфейсу. Файна машина, поміняти монітор лише на якийсь більший LCD, бо від цього променевого очі болять, а зелені літери на чорному фоні хай так і лишаться. :)

   Видалити
  5. я думаю, що якщо він вистояв до 2013, до вистоїть ще півстоліття... Поки якась дитина не зачепить і не спустить на землю ))

   Видалити
 3. Так він там не для задоволення, а для роботи :)
  Працює та й годі...

  ВідповістиВидалити
 4. Цікаво, що на ньому роблять?
  Можливо він виконує роль терміналу для якигось операцій, або це якийсь сервер без графічного інтерфейсу?
  Одним словом - люблю я таке залізо, історія :)
  У мене на роботі є спеціальні роботизовані машини, ними керує компютер, ті, що нові, мають нормальний сучасний компютер, але й такі машини, року десь 80-90"го випуску, так ними керує компютер схожий на цей - усередині крутиться якась вбудована ос, зелений термінал і все - так ці компютери не міняють, а навіщо - працює тай добре.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. А я не люблю, зате мій шеф - так. Тому і мене заставляє іноді працювати на софтині без ГЮІ, написаній на фортрані. На свою епоху це була дуже хороша програма, яка дозволяла автоматизувати рутинні обчислення та вивести на екран, чи на принтер, якусь подобу топографічної карти. Але ж не зараз. (((

   Видалити
  2. Розумію твого шефа.. програма в консолі (терміналі) виглядає і працює куди краще.. :) Єдине з чим не згоден - комп'ютери вже таки оновлювати треба, від того консольні програми стають лише привабливіші..

   Видалити
  3. консоль - це добре. Але для роботи з графічними об"єктами все таки краще мати змогу смикнути мишею за точечку, ніж вишукувати номер цієї точки (12135673) і вводити його з клавіатури.

   Видалити
  4. Ну що є то є, але найкраще комбінувати те і інше, тоді помилок менше і точність краща.

   Видалити